O hospodě v Horním Újezdě

Naše rodinná restaurace se nachází v obci Horní Újezd, která leží 8 km jihozápadně od Třebíče a 6 km severozápadně od Jaroměřic nad Rokytnou. Restauraci provozujeme od června 2004.

Zakládáme si na domácím prostředí, kvalitě a čerstvosti masa a surovin. Denní menu je u nás samozřejmostí. Vaříme domácí stravu, cena menu včetně polévky je 115 Kč. Také pravidelně připravujeme různé akce, jako jsou zvěřinové či zabíjačkové hody.

Dokážeme se velmi dobře přizpůsobit přání klienta, co se týká otevírací doby, jídla, nápojů, výzdoby,…

Čepujeme Radegast, limonáda bezinka.

Samozřejmostí je WIFI připojení.

svatby, večírky a rodinné oslavy

Prostředí naší restaurace je ideálním místem pro rodinné slavnosti, svatební hostiny, firemní večírky, oslavy narozenin, dětské párty, …. 

Kapacita restaurace je 50 míst. Restaurace má také salonek s kapacitou 20 míst. Dále také venkovní zastřešenou terasu s kapacitou 30 míst, dětské hřiště, venkovní gril. Dokážeme se velmi dobře přizpůsobit přání klienta, co se týká otevírací doby, jídla, nápojů, výzdoby, atp.

Pokud budete mít přání uspořádat oslavu podle svých představ, stačí nás kontaktovat.

rauty

Připravujeme teplé i studené rauty ve vámi vybraném rozsahu. Na našich rautech si vybere každý. Možností jsou ovocné, zeleninové či těstovinové saláty, sýrové a salámové mísy, velmi oblíbené tortilly, celý pečený losos, gulášek, křupavé řízečky v kornflejcích a další speciality dle domluvy a vašeho přání.

Středa 17.7.2024

Květáková

MENU I Maso, špenát, brambory

MENU II Tvarohové ovocné knedlíky

celý týden
další akce

Horní Újezd 48 
675 22 Stařeč

+420 739 075 042
info@hospoda-horniujezd.cz

více zde
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.