O hospodě v Horním Újezdě

Naše rodinná restaurace se nachází v obci Horní Újezd, která leží 8 km jihozápadně od Třebíče a 6 km severozápadně od Jaroměřic nad Rokytnou. Restauraci provozujeme od června 2004.

Zakládáme si na domácím prostředí, kvalitě a čerstvosti masa a surovin. Denní menu je u nás samozřejmostí, o víkendech také víkendové menu. Vaříme domácí stravu, cena menu včetně polévky je 90 Kč. Také pravidelně připravujeme různé akce, jako jsou zvěřinové či zabíjačkové hody, grilování selat, posezení s živou hudbou a další.

Dokážeme se velmi dobře přizpůsobit přání klienta, co se týká otevírací doby, jídla, nápojů, výzdoby,…

Čepujeme Staropramen 11°, Svijany 12°.

Z nealko nápojů čepujeme jablečnou limonádu.

Samozřejmostí je WIFI připojení.

svatby, večírky a rodinné oslavy

Prostředí naší restaurace je ideálním místem pro rodinné slavnosti, svatební hostiny, firemní večírky, oslavy narozeniny, dětské party, …. Po dohodě také možnost ubytování.

Kapacita restaurace je 50 míst. Restaurace má také salonek s kapacitou 20 míst. Dále také venkovní zastešenou terasu s kapacitou 30 míst, dětské hřiště, venkovní gril na grilování selat. Dokážeme se velmi dobře přizpůsobit přání klienta, co se týká otevírací doby, jídla, nápojů, výzdoby, atp.

Pokud budete mít přání uspořádat oslavu podle svých představ, stačí nás kontaktovat.

nebo rauty

Připravujeme teplé i studené rauty ve vámi vybraném rozsahu. Na našich rautech si vybere každý. Možností jsou ovocné, zeleninové či těstovinové saláty, sýrové a salámové mísy, velmi oblíbené tortilly, celý pečený losos, gulášek, křupavé řízečky v kornflejcích a další speciality dle domluvy a vašeho přání. Na venkovním grilu vám ugrilujeme od několika druhů masa až po celé sele.  

Úterý 26.9.2023

vývar s krupicí a vejcem

MENU I Maso, dušený špenát, brambory

MENU II Rýžový nákyp s ovocem

celý týden
další akce

Horní Újezd 48 
675 22 Stařeč

+420 739 075 042
info@hospoda-horniujezd.cz

více zde
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.